Oferty praktyk dla studentów

Urząd Skarbowy w Limanowej uczestniczy w rządowym programie praktyk studenckich. Zapraszamy studentów do zapoznania się z naszą ofertą, która jest dostępna na stronie: oferty.praca.gov.pl. Każde z zamieszczonych na podanej stronie ogłoszeń o praktyce w urzędzie zawiera dane kontaktowe dla zainteresowanych:

  1. PRAKTYKANT NA STANOWISKU DS. OBSŁUGI BEZPOŚREDNIEJ

Poza praktykami oferowanymi przez Urząd Skarbowy w Limanowej, na stronie: oferty.praca.gov.pl dostępnych jest kilkadziesiąt propozycji praktyk studenckich oferowanych przez pozostałe urzędy skarbowe województwa małopolskiego oraz Izbę Skarbową w Krakowie. Dla uzyskania dostępu do tych ofert konieczne jest wybranie w zakładce: RODZAJ PROPOZYCJI → kategorii: PRAKTYKA STUDENCKA oraz w zakładce: DODANE PRZEZ → podmiotu: IZBA SKARBOWA W KRAKOWIE.

Materiały informacyjne oraz dokumenty wzorcowe przydatne przy organizacji praktyki studenckiej w administracji rządowej w 2015 r. są dostępne na stronie Departamentu Służby Cywilnej KPRM

Studentów zainteresowanych ofertami praktyk w Urzędzie Skarbowym w Limanowej oraz uzyskaniem dodatkowych informacji, prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 18 3379 341 oraz mailowo na adres: praktyki1214@mp.mofnet.gov.pl

 

 

 

Opublikowano INFORMACJE OGÓLNE | Komentowanie nie jest możliwe

Bezpłatne szkolenia dla podatników

Urząd Skarbowy w Limanowej zaprasza na  bezpłatne szkolenia dla podatników, które odbędą się  w Urzędzie Skarbowym w Limanowej ul.M.B.Bolesnej 9 – pokój 19 bud. A

  Terminy: 

  • 12.08.2015 r.  o godz. 10.00 -  Zmiany w podatku VAT od 1 lipca 2015 r.
Opublikowano INFORMACJE OGÓLNE | Komentowanie nie jest możliwe

Już możesz sprawdzić on-line status przedsiębiorcy w zakresie podatku VAT.

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Limanowej informuje, że Ministerstwo Finansów wprowadziło możliwość sprawdzenia on-line statusu podmiotu prowadzącego działalność gospodarczą w zakresie podatku od towarów i usług.

Sprawdzenia statusu podmiotu można dokonać wchodząc na stronę internetową www.finanse.mf.gov.pl/web/wp/pp wybierając zakładkę „Sprawdź status podmiotu w VAT”.

Po wpisaniu nr identyfikacji podatkowej podmiotu (NIP) uzyskamy informację dotyczącą aktualnego (na dzień poprzedni) statusu podmiotu w zakresie podatku od towarów i usług.

Opublikowano INFORMACJE OGÓLNE | Komentowanie nie jest możliwe

Ogłoszenie o licytacji

Licytacja samochodu Mercedes Benz ML 320

Opublikowano LICYTACJE KOMORNICZE | Komentowanie nie jest możliwe

Krajowy Telefon Interwencyjny Administracji Podatkowej (KTI AP)

KTI AP jest nową formą komunikacji, umożliwiającą Podatnikom przekazywanie opinii i informacji na temat:

  • naruszeń przepisów prawa podatkowego
  • funkcjonowania Administracji Podatkowej

Numer Krajowego Telefonu Interwencyjnego Administracji Podatkowej oraz adres internetowy SA jednolite na terenie całego kraju. Połączenie telefoniczne jest bezpłatne.

nr telefonu: 800807007

adres e-mail: powiadom_podatki@mf.gov.pl

Krajowy telefon Interwencyjny Administracji Podatkowej czynny jest w dni robocze od godz. 7:00 do 17:00

Zarówno telefon interwencyjny jak i adres e-mail umożliwiają całkowicie anonimowe przekazanie informacji.

Opublikowano INFORMACJE OGÓLNE | Komentowanie nie jest możliwe